+48608078421 biuro@inton.pl

Grupa filmowa INTON

Filmy, jakie powstają za naszym pośrednictwem to owoc wieloletniego istnienia na rynku. Zdobyte doświadczenie pozwala nam tworzyć naprawdę niezwykłe ujęcia. Pracujemy nad każdym szczegółem, dzielimy uwagi i obserwacje, zmieniamy, poprawiamy, udoskonalamy. Celem jest być coraz bliżej ideału.

Zapraszamy do współpracy!

Zachwycające ujęcia

Za pośrednictwem technologii, jaką dysponujemy możemy oglądać otaczający nas świat w jakości, jakiej do tej pory nie doświadczyliśmy.

Indywidualne podejście

Dokładnie dopasowujemy zakres świadczonych przez nas usług do oczekiwań klienta. Doradzamy, udzielamy wskazówek, służymy kreatywnością

Pasja i doznania

Nie moglibyśmy pochwalić się dzisiejszymi osiągnięciami, gdyby nie pasja, jaką czerpiemy z tworzenia filmów. Celem jest być coraz bliżej ideału.

Doświadczenie

Pracujemy nad każdym szczegółem, dzielimy uwagi i obserwacje, zmieniamy, poprawiamy, udoskonalamy. Efekt końcowy jest zawsze wynikiem pracy całego zespołu.

Zróbmy film razem!

Gwarantujemy doskonały kontakt, szybkie realizacje zleceń
i konkurencyjne ceny. Jesteśmy do Państwa usług i służymy ciągłą pomocą.

 

Jak pracujemy ?

Prześcigamy się w pomysłach, zmieniamy otaczający nas świat na piękniejszy, bardziej dynamiczny, płynny – dzięki ekspresowo przeskakującym klatkom filmowym.

Profesjonalna obsługa.

Gwarantujemy doskonały kontakt, szybkie realizacje zleceń i konkurencyjne ceny. Tworzymy filmy reklamowe, produktowe, okolicznościowe wykorzystywane w marketingu, na rynku deweloperskim, podczas sprzedaży nieruchomości, produktów oraz organizacji imprez masowych. Ujęcia z lotu ptaka pozwalają w całości pokazać centra handlowe, hotele, obiekty użyteczności publiczne, czy miasta. Dzięki nowoczesnej technologii i kreatywnym pomysłom zwiększą Państwo zainteresowanie Waszymi usługami oraz pozwolą spełniać marzenia. Wideo-marketing wzbogaci Waszą ofertę i zwróci uwagę odwiedzających oraz potencjalnych klientów.

zadzwoń teraz:

+48 608 078 421